Değerli Petra Temsilcisi;

Bundan sonra çağın en önemli hizmeti olan İnternetin sunduğu sınırsız fırsatlar sayesinde kariyerinizde oldukça kolay ilerleme sağlayabilir, grubunuzu kolaylıkla büyütebilirsiniz.
Nasıl mı?

1.Adım: www.ptr.com.tr sayfasına temsilci numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sayfanıza ulaşın.
2.Adım: Sayfanıza ulaştığınızda, sağ üst köşede bulunan isminizin bulunduğu alana tıklayarak petra sayfam seçeneğini tıklayın.
3.Adım: Petra Sayfam alanı içindeki size özel tanımlanmış link’i kopyalayarak e-posta ya da sosyal medya üzerinden paylaşımınızı yapın.

Mail, SMS, Facebook, Twitter vs gibi birçok sınırsız seçenek ile paylaşım yaparak grubunuzu büyütebileceğiniz işlem işte bu kadar kolay... Paylaştığınız link’e tıklayan kişi, otomatik olarak sizin sayfanıza yönlendirilecek, isterse başvuru formunu doldurarak alt grubunuza kaydını gerçekleştirebilecek ve Petra Temsilcisi olarak yüksek kazanç elde etmenin ilk adımını atabilecektir.

ratik, Hızlı, Kolay ve Modern bir çözüm sunan bu hizmet ile kariyerinizde ilerlemek çok daha kolaylaşacak.Destek Petra’dan, işinizi büyütmek sizden.

Not: İnternet üzerinden kayıt yapmak istediğiniz kişiye link gönderemediğiniz durumlarda ise, kayıt olacak kişiye Petra Temsilci numaranızı vermeniz, ve dolduracağı formdaki sponsor bilgileri alanına sizin temsilci numaranızı yazmasını istemeniz yeterli olacaktır.